Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Trening Autogenny Schultza

Oceń ten produkt jako pierwszy

Trening autogenny Schultza to jedna z najbardziej znanych i skutecznych technik relaksacyjnych. Znany psychoterapeuta i psychiatra Johannes Schultz wprowadzali do psychoterapii bardzo skuteczną technikę oddziaływania na zdrowie psychiczne, poprzez oddziaływanie na autonomiczny układ nerwowy człowieka.

Posłuchaj próbki audio

Ilość w magazynie: 3 szt.

Produkt dostępny

Normalna cena: 30,00 zł

(Oszczędzasz 30%)

Cena promocyjna 21,00 zł

Wysyłamy w ciągu: 24h    Nośnik: CD
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

Trening autogenny Schultza to jedna z najbardziej znanych i skutecznych technik relaksacyjnych. Znany psychoterapeuta i psychiatra Johannes Schultz wprowadzali do psychoterapii bardzo skuteczną technikę oddziaływania na zdrowie psychiczne, poprzez oddziaływanie na autonomiczny układ nerwowy człowieka. Ponieważ metoda ta działa głęboko nie tylko na napięcia mięśni, ale także na funkcje somatyczne (jak np. rytm oddechu i krążenie), dlatego nazwana została "autogenną".

Trening autogenny Schultza umożliwia dotarcie do swojej podświadomości i uwolnienie się od szkodliwych podświadomych programów naszego umysłu - od programów, które wywołują w nas napięcie, dyskomfort i problemy osobowościowe. Trening autogenny używa sprzężenia pomiędzy myśleniem, a psychiką. Poprzez umiejętne wykorzystanie oddziaływania umysłu, doprowadza stopniowo do rozluźnienia blokad i napięć fizycznych, a następnie od odczucia ciepła, które świadczy o uwolnieniu się od napięć wegetatywnych.

Wiele stresów i nerwic ma związek ze skurczem naczyń włosowatych i pojawieniem się napięć wegetatywnych. Praktyczne obserwacje pokazują, że relaksacja i odczuwanie ciepła w rejonie splotu słonecznego ma niezwykle korzystne i regenerujące oddziaływanie zarówno na zdrowie fizyczne, jak i na kondycję i wydolność psychiczną. Dodatkowe pogłębienie poziomu relaksacji osiągane jest ponadto poprzez wyobrażanie sobie odczucia przyjemnego chłodu na czole. Ma to związek z uwolnieniem się od blokujących napięć w obrębie centralnego układu nerwowego.

Nagranie "Trening autogenny Schultza" wykonane jest przez Rafała Seremet, który technikami tego typu zajmuje się od wielu lat zarówno osobiście, jak i na prowadzonych przez siebie warsztatach. Odznacza się niezwykle kojącym i sugestywnym brzmieniem.

W zrozumiały i jasny sposób prezentuje kolejne etapy pogłębiania relaksacji i wewnętrznej regeneracji: wywołanie odczucia ciężkości, wywołanie odczucia ciepła, relaksacja splotu słonecznego, relaksacja czoła (odczucie chłodu) oraz regulacja i ustabilizowanie oddechu. Dodatkowo, końcowa część nagrania przeprowadza pozytywne programowanie podświadomości w kierunku zdrowia psychicznego i codziennej harmonii.

Trening autogenny Schultza jest zarówno efektywną metodą codziennego utrzymywania w dobrej kondycji naszej psychiki, jak i może być doskonałym uzupełnieniem do wielu innych metod pracy z umysłem i procesu rozwijania swojego życiowego potencjału.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Autor / producent Rafał Seremet
Liczba płyt CD 1
Liczba utworów 1
Czas płyt(y) ok. 25 min
Zawiera lektora Tak
Wymagane używanie słuchawek Dla wzmocnienia efektu
Wydawnictwo Binaural
Kod SKU RS TAS
Instrukcja / opis dołączona do płyty
Opakowanie Slim CD Double-sided cover zobacz

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.