Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

REM-Dreamer

Oceń ten produkt jako pierwszy

REM-Dreamer wykrywa ruchy gałek ocznych w fazie REM, w ktróej śnimy nasze sny i emituje specjalnie zaprojektowany sygnał świetlny i/lub dźwiękowy, który odzwierciedlany jest przez mózg śniącego w marzeniu sennym.
Ilość w magazynie: 4 szt.

Produkt dostępny

427,00 zł
Wysyłamy w ciągu: 3 dni   
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

Czy wiesz, że w metodach osiągania odmiennych stanów świadomości ludzie również czynią postępy, podobnie jak w sposobach przemieszczania się, komunikowania, czy w medycynie?
 
Tysiące lat temu szamani, po latach wtajemniczenia, używali specjalnych i rzadkich roślin, by dostać się do świata świadomych snów. Setki lat temu buddyjscy mnisi praktykowali skomplikowane medytacje w Himalajskich grotach przez wiele lat, by osiągnąć to samo. Dziś dzięki badaniom w najnowocześniejszych "laboratoriach snów" na czołowych uniwersytetach Europy i Ameryki oraz dzięki nowoczesnej technologii możemy osiągnąć umiejętność świadomego śnienia zaledwie w kilka tygodni.
Dawniej podróż np. do Japonii zajmowała wiele miesięcy żeglugi, dziś zajmuje zaledwie osiem godzin lotu samolotem!
 
W Stanach Zjednoczonych kilka lat temu opatentowano specjalne urządzenie, które zakładane na głowę na noc pomaga osiągnąć świadomy sen. Pierwsze egzemplarze takich urządzeń osiągały cenę ok. 1200 $ (był to DreamLight®). Dziś ich zminiaturyzowane wersje (NovaDreamer®) kosztują 700 $ + koszty przesyłki (import do Polski obejmuje jeszcze cło). To bardzo wysoka i zupełnie nieuzasadniona realnymi kosztami urządzenia cena.

W Polsce dostępne jest jednak urządzenie działające w taki sam sposób jak NovaDreamer, ale kosztuje tylko 427 zł!
Cenę taka udało się osiągnąć dzięki różnicy w kosztach praw autorskich do oprogramowania, które stanowią 90% ceny urządzenia w USA.
REM-Dreamer jest wynikiem pracy polskich programistów (jak wiadomo polska szkoła programowania jest jedną z najlepszych na świecie o czym świadczą czołowe miejsca osiągane corocznie na mistrzostwach świata w programowaniu), którzy opracowali ulepszoną wersję amerykańskiego pierwowzoru.

REM-Dreamer

Wiele lat temu badacze zauważyli, że mózg śniącej osoby odbiera bodźce zmysłowe ze świata zewnętrznego, ale natychmiast je filtruje i dokonuje zniekształceń, by śniący mógł zachować ciągłość snu. Kiedy np. kropiono twarz śniącego wodą, on śnił o padającym deszczu, kiedy podsunięto mu pod nos flakon z perfumami, zaczął śnić sen o balu, na którym tańczył z wyperfumowaną mocno damą itp.

Wykorzystując opisaną wyżej właściwość naszego mózgu, REM-Dreamer wykrywa ruchy gałek ocznych w fazie REM, w ktorej śnimy nasze sny i emituje specjalnie zaprojektowany sygnał świetlny i/lub dźwiękowy, który odzwierciedlany jest przez mózg śniącego w marzeniu sennym. Śniący spostrzega w swoim śnie pulsujące światło i orientuje się, że śni, czyli osiąga świadomy sen.

REM-Dreamer - od środka

Programator w REM-Dreamerze umożliwia m.in. zaprogramowanie ilości, częstotliwości, intensywności błysków i/lub dźwięków. Możliwe jest również zaprogramowanie "budzika" (bardzo silnego sygnału), który zadziała po 5 minutach od wygenerowania serii błysków. Dzięki tej funkcji, po obudzeniu ze snu możemy sięgnąć pamięcią do marzenia sennego i przypomnieć sobie, w którym momencie snu pojawiły się w nim błyski. Mózg uczy się wtedy, korzystając ze zjawiska biofeedbacku, czyli bioinformacyjnego sprzężenia zwrotnego bardzo szybko.

Dzięki takim urządzeniom jak REM-Dreamer można polepszyć pamięć snów, skrócić znacznie czas opanowywania świadomego śnienia. Dla wielu osób używanie tych urządzeń jest najlepszą metodą żeby nauczyć się świadomego śnienia i w pełni korzystać z jego niezwykłych możliwości.

REM-Dreamer to urządzenie w formie maski zakładanej na głowę podczas snu. W masce znajduje się niewielkie urządzenie, które rozpoznaje w podczerwieni ruch gałek ocznych (w fazie REM), oraz dwie diody umieszczone nad zamkniętymi oczami, które są źródłem zaprogramowanych bodźców.
 
Od wielu lat tysiące ludzi na całym świecie korzysta z osiągnięć współczesnej technologii, by skrócić do minimum czas opanowywania umiejętności świadomego śnienia. Obecnie technologia ta dostępna jest również w Polsce!
 
 

 
 
REM-Dreamer Pro
 
 


Metoda DK – dwukierunkowej komunikacji
W REM-Dreamerze pojawiła się nowa, unikalna metoda wywoływania świadomych snów.

Wykorzystuje komunikacje obustronną pomiędzy urządzeniem a śniącym. Jakiś czas temu odkryto, że fizyczne oczy osoby śniącej poruszają się w tę samą stronę co śniący patrzy we śnie.

Metoda DK wykorzystuje to. Polega ona na tym, że ćwiczący nie ustawia parametrów serii bodźców tylko urządzenie po wykryciu fazy REM generuje kilka serii bodźców jedna po drugiej z narastającą intensywnością. Odstęp po między seriami wynosi 30 sek.

Kiedy seria o odpowiedniej intensywności wywoła świadomy sen, śniący musi wykonać we śnie odpowiednią sekwencje ruchu oczami. Sekwencja ta wykryta zostaje przez REM-Dreamer i urządzenie wyłącza generowanie następnych narastających serii.

Metoda ta wprowadza sprzężenie zwrotne i pozwala na lepsze dopasowywanie odpowiednich serii bodźców.

W przypadku kiedy narastająca seria nie wywoła świadomego snu prawie na pewno urządzenie obudzi śniącego, ponieważ nie wyłączy on narastających serii. Z tego powodu należy ćwiczyć z tą metodą tylko nad ranem, aby przez pewną ilość godzin można było wyspać się bez wybudzania.

Tak więc należy ustawić czas opóźnienia na 4-5 godzin kiedy pierwszy raz kładziemy się spać.

Sekwencją oczu wyłączającą dalsze serie są ruchy oczu do góry i do dołu na przemian tak, aby spojrzenie dolne od górnego było w odległości 1 sek. Należy wykonywać takie ruchy przez 5-6 sekund lub więcej. Powinny być one maksymalne tzn. należy spojrzeć maksymalnie w dół (na stopy) i maksymalnie do góry (w niebo/sufit).

Istnieją trzy wersje tych narastających serii.
Pierwsza zawiera sześć serii. W żadnej nie ma dźwięków.
Druga zawiera siedem serii. Ostatnie dwie zawierają dźwięki.
Trzecia zawiera siedem serii. Cztery ostanie zawierają dźwięki.

Metodę DK można włączyć lub wyłączyć. Kiedy jest ona wyłączona urządzenie będzie generowało jedną serie wedle ustawionych danych.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kod SKU HER REM

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Relax 2.0 - Najpiękniejsza muzyka 2013

Relax 2.0 - Najpiękniejsza muzyka 2013

Normalna cena: 30,00 zł

(Oszczędzasz 30%)

Cena promocyjna 21,00 zł