Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Oceń ten produkt jako pierwszy

To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem.
Ilość w magazynie: 3 szt.

Produkt dostępny

Normalna cena: 39,00 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 35,10 zł

Wysyłamy w ciągu: 24h    Nośnik: Druk
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem. Bolesne przeżycie ma na celu umożliwienie dalszego rozwoju oraz uzdrowienie, a zwłaszcza uzdrowienie „negatywnych” energii, jakie pozostają z nierozwiązanych kwestii z poprzednich wcieleń, dlatego tak ważne jest zrozumienie istnienia głębokiego sensu we wszelkich przykrych zdarzeniach.

"Odważne dusze" to zbiór historii opowiedzianych przez osoby, które odkryły sens w spotykających je doświadczeniach i zdecydowały się podzielić z innymi własnymi przeżyciami. Każdą historię poprzedza wywiad z daną osobą, wprowadzający w temat konkretnego wyzwania życiowego. Po rozmowie następują sesje z mediami, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie „Czy to wyzwanie zostało zaplanowane przed narodzinami i jeśli tak, to dlaczego?”.

Zawarte w niniejszej książce opowieści pomogą zrozumieć, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce. Uświadomisz sobie, że to Ty sam jesteś autorem tego, co Cię spotkało i spotka w przyszłości. Twoja dusza na długo przed urodzeniem zaplanowała wydarzenia, które mają na celu wypełnienie Twego istnienia miłością i zrozumieniem.

Poznanie odpowiedzi na pytania o sens i przyczynę spotykających nas cierpień może wywołać smutek, jednak doprowadzi do wyzwolenia i zrozumienia. Dzięki opisanym przez Roberta Schwartza odważnym duszom i ich doświadczeniom dostrzeżesz własne przeżycia w innym świetle.

Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na życiowe doświadczenia z odmiennej perspektywy.

Fragment książki

W miarę lektury prawdopodobnie zadasz sobie pytanie, czy sam zaplanowałeś swoje życiowe wyzwania. Moje badania wskazują na to, że ogromna większość życiowych wyzwań jest faktycznie wybierana. Ogólnie rzecz ujmując, im wyzwanie jest poważniejsze, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostało ono wybrane przed narodzinami. Jeżeli konkretne wyzwanie jest dla ciebie na tyle ważne, byś zastanawiał się, czy je zaplanowałeś, prawdopodobnie właśnie tak było. Jeden ważny wyjątek to doświadczenia, przed którymi ostrzega nas nasza intuicja. Wyzwania nieplanowane mogą wystąpić, jeżeli ignorujemy podpowiedzi intuicji, a zatem musimy nasze wewnętrzne „sygnały alarmowe” zawsze brać pod uwagę i przestrzegać ich.

Nie jest jednak moim zamiarem sugerowanie, że wszelkie wyzwania życiowe zostały zaplanowane w postaci możliwości lub prawdopodobieństw. Kiedy inkarnujemy, posiadamy wolną wolę i posługujemy się tą wolą, aby tworzyć wyzwania, które nie stanowiły części naszego planu przedurodzeniowego. Pojęciem kluczowym jest tu tworzenie. Uważam, że jesteśmy twórcami wszystkiego, czego doświadczamy, a nieplanowane wyzwania pojawiają się, kiedy przyciągamy je do nas, ponieważ potrzebna nam jest wiedza, która może się z nich narodzić. (W takich przypadkach intuicja nie odwiodłaby nas od nauki, której potrzebujemy.) Nasz wzrost bierze się z doświadczeń samych w sobie, bez względu na to, czy zostały one zaplanowane. Tym samym niniejsza książka będzie najbardziej pomocna, jeśli skupisz się na tym, dlaczego mogłeś zaplanować konkretne wyzwanie życiowe, a nie na tym, czy to zrobiłeś.

Historie o planowaniu przedurodzeniowym innych osób pomogą ci zrozumieć, dlaczego dana rzecz się wydarzyła. W nich być może odnajdziesz echa swojego własnego planowania. Radzę, abyś nie poprzestał na przeczytaniu jedynie tych historii, które opowiadają o wyzwaniach, z którymi zmagasz się sam lub twoi bliscy, nawet jeśli jesteście w sytuacji kryzysowej. Wyzwania z pozoru bardzo różne od siebie mogą być zaplanowane w celu udzielenia takiej samej życiowej lekcji lub umożliwienia rozwoju w tym samym kierunku. Możesz odnaleźć motywacje swojej własnej duszy w historii osoby, która – przynajmniej powierzchownie – wcale nie przypomina twojej.

Historie

Każdą historię rozpoczyna wywiad z daną osobą, w którym skupiam się na konkretnym wyzwaniu życiowym. Należy te wywiady przeczytać z uwagą. Często zawierają szczegóły, które z początku wydawały się nie mieć związku z danym wyzwaniem, lecz w czasie sesji z medium okazały się być niezbędne dla pełnego ich zrozumienia. Nie przytaczam jednostkowych historii w całości, zatem może w nich brakować odniesień do pewnych okresów życia danej osoby. Aby książka była jak najbardziej pomocna czytelnikom, skupiłem się na często pojawiających się wyzwaniach życiowych i uporządkowałem rozdziały według typu wyzwania. Pod pewnymi względami historie nakładały się na siebie i te opisane wcześniej dostarczą ci podstawowych informacji na temat metafi zyki, która pomoże ci pełniej docenić kolejne.

Zachęcam zatem do czytania ich po kolei.

[fragment książki, strony 20-21]
 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Odważne dusze"

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Autor / producent Robert Schwartz
Ilość stron 248
Oprawa miękka
Rok wydania 2013
ISBN 9788362476312
EAN 9788362476312
Wydawnictwo Illuminatio
Kod SKU 9788362476312

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Dziecięce dusze

Dziecięce dusze

Normalna cena: 33,00 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 29,70 zł

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Normalna cena: 39,90 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 35,91 zł

DMT: Molekuła Duszy

DMT: Molekuła Duszy

Normalna cena: 45,00 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 40,50 zł

Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen

Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen

Normalna cena: 34,90 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 31,41 zł

Zaklinacz dusz

Zaklinacz dusz

Normalna cena: 29,20 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 26,28 zł