Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Kwarc dymny (pomaga podejmować właściwe decyzje, OOBE)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kwarc dymny będąc najmocniejszy wśród czarnych kamie­ni, w swojej ciemnej barwie niesie najwyższą silę światła. Używany w formie biżuterii albo jako kamień osobisty wpra­wia on w ruch instynkt przeżycia i umacnia naszą ziemską świadomość.

Produkt niedostępny

9,00 zł
Wysyłamy w ciągu: 24h   

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

KWARC DYMNY - Kamień szlifowany i polerowany w bębnie szlifierskim. 1szt.

Rozmiar: około 20mm.

Miejsce pochodzenia: Brazylia.

Zdjęcie przykładowych okazów.

Przy sprzedaży towar wybierany jest losowo.


KWARC DYMNY

lśniący, ciemnobrunatny,

czarny od przezroczystego po nieprzezroczysty

Twardość: 7

Wzór: Si02 Krzemionka

Występowanie: Brazylia, Madagaskar, Szkocja, Sri-Lanka, Polska, Ural

Kwarc dymny będąc najmocniejszy wśród czarnych kamie­ni, w swojej ciemnej barwie niesie najwyższą silę światła. Używany w formie biżuterii albo jako kamień osobisty wpra­wia on w ruch instynkt przeżycia i umacnia naszą ziemską świadomość. Wibracje jego należy rozumieć jako wyzwanie i zadanie w podejmowaniu odpowiedzialności. Kwarc dymny napełnia nasze fizyczne ciało światłem i pomaga nam dojść do porozumienia z życiem oraz zaakceptować siebie. Czar­ne, przeświecające kryształy kwarcu noszą nazwę morionów (z łacińskiego „morrosus" - chmurny, ponury). Zarówno kwarc dymny jak i morion posiadają właściwości leczni­cze ułatwiające narkomanom przejście trudnego okresu od­wykowego. Kwarc dymny przywraca narkomanów do real­nego życia i normalnej działalności, natomiast morion sam zawiera pewne właściwości „narkotyczne" i jest w stanie zrekompensować cierpiącemu z braku narkotyku niedostatek odurzającego środka. Kwarc dymny wpływa na płodność. D. Daje słabym i chwiejnym ludziom siłę i moc do urzeczy­wistnienia ich marzeń w życiu. W znacznym stopniu oddala negatywne energie.

 

Kryształ dymny oddziałowuje na nasze ciało energetyczne sprzyjając odmiennym stanom świadomości. Kryształ dymny umieszczony pod poduszką nastraja Ciebie i przestrzeń i ułatwia opuszczenie ciała fizycznego podczas snu (OOBE - Out of Body Experience - ang.).

Poza tym korzystnie wpływa na brzuch, nerki, trzustkę i narządy płciowe. Zwiększa energię płodności i instynkt samozachowawczy. Dlatego szczególnie polecany do pracy z drugą czakrą. Oczyszcza blokady energetyczne, stymuluje czakry. Równoważy energię seksualną i pobudza kundalini.

Kryształ dymny wspomaga również pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych , depresjach , melancholii, infekcjach i nowotworach. Cierpiący na zanik mięśni powinni umieszczać kryształ kwarcu pod kością ogonową. Chroni przed negatywnym promieniowaniem oraz wyziewami zatrutego środowiska. Wspaniale nadaje się do medytacji

Nowe kamienie należy przed użyciem oczyścić. Usuwa się w ten sposób niepożądane energie i przywraca pierwotną dziewiczość. Trzymaj kamień w strumieniu bieżącej wody, a potem połóż go na słońcu do wyschnięcia.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kod SKU TS011MG
Pochodzenie Nie
Rozmiar długość 1,5-2 cm

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty