Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Kryształy dla początkujących

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kryształy są obecne w otoczeniu człowieka od wieków. Na różne sposoby wykorzystuje się ich moce: do medytacji, jasnowidzenia, rozwoju osobistego…
Ilość w magazynie: 2 szt.

Produkt dostępny

Normalna cena: 32,30 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 29,07 zł

Wysyłamy w ciągu: 24h    Nośnik: Druk
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

Kryształy są obecne w otoczeniu człowieka od wieków. Na różne sposoby wykorzystuje się ich moce: do medytacji, jasnowidzenia, rozwoju osobistego… Bez względu na to, jaki cel mamy, jakie dolegliwości nam dokuczają, zawsze znajdzie się kryształ, który przyniesie szczęście lub uśmierzy ból.

Liczba kryształów obecnych na współczesnym rynku może przyprawić o zawrót głowy, podobnie jak wszystkie moce przypisywane każdemu z nich. Ten prosty przewodnik pozwoli Ci usystematyzować nabywaną wiedzę, z jego kart dowiesz się, jak dobierać odpowiednie kamienie, czyścić je, programować, ładować energią. Poznasz także charakterystyczne cechy poszczególnych kryształów. Wszystkie kryształy to doskonali uzdrowiciele i dobre narzędzia metafizyczne. Aby rozpocząć z nimi pracę, musisz jedynie znaleźć odpowiedni dla siebie kryształ. Z książki Corrine Kenner dowiesz się, że wiele pozytywnych właściwości można przypisać każdemu kryształowi, dzięki czemu będzie Ci łatwiej wybrać kamień dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Ta książka wprowadzi Cię w mistyczny świat kryształów i dostarczy informacji potrzebnych do wykorzystywania ich w  codziennym życiu. Znajdziesz w niej praktyczne porady i wskazówki dotyczące kolekcjonowania kryształów, rozumienia ich i pracy z nimi - bez względu na to, czy jesteś w tej dziedzinie początkujący czy też te minerały fascynują Cię od dłuższego czasu.


Fragment książki

Przez wieki ludzie używali kryształów zarówno do celów praktycznych – od krzemienia do wzniecania ognia po butanowe zapalniczki, jak i  metafizycznych – uzdrawianie, medytacja, komunikacja parapsychiczna. I  mimo że nasza cywilizacja bardzo się rozwinęła, potrzeba duchowego spełnienia pozostaje tak samo pierwotna jak zawsze.
Jak to się dzieje, że kryształy, stanowiąc zwyczajną część naszego życia, mogą jednocześnie wyrastać ponad przeciętność? Dlaczego coś, czego obecność traktujemy jako rzecz naturalną, jest zdolne wynieść nas na nowe poziomy świadomości? Na czym polega to niezwykłe działanie kryształów?
Aby zrozumieć metafizykę skrywającą się za fizyką, nie zaszkodzi pokrótce zapoznać się z potwierdzonymi naukowo właściwościami kryształów oraz z ich symboliką.

Właściwości potwierdzone naukowo

Kryształy mają kilka spójnych i naukowo przewidywalnych właściwości. Większość osób, które korzystają z ich pomocy w pracy duchowej, uważa jednak, że właściwości te mają swój symboliczny odpowiednik we wszechświecie metafizycznym.

  • Kryształy są piezoelektryczne – kiedy się je ściska, wytwarzają potencjał elektryczny, a kiedy przechodzi przez nie prąd elektryczny, zmieniają kształt.
  • Kryształy są piroelektryczne – pod wpływem zmian temperatury mogą wytwarzać siłę elektromotoryczną.
  • Kryształy mają zdolność do wchodzenia w rezonans – będą wibrowały w odpowiedzi na inne częstotliwości w ich otoczeniu.


[fragment siódmego rozdziału książki, strony 49-50]

Przeczytaj dłuższy fragment książki "Kryształy dla początkujących"

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Autor / producent Corrine Kenner
Ilość stron 236
Oprawa miękka
Rok wydania 2011
ISBN 978-83-62476-14-5
EAN 9788362476145
Wydawnictwo Illuminatio
Kod SKU 9788362476145

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.