Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Kamienie

Kryształy są zazwyczaj pięknymi przedmiotami, gdzieś obok nas, najczęściej w gablocie, w kolekcji. Dostrzegamy ich piękno, ale rzadko zastanawiamy się nad tym, co takie kamienie robią z nami...

Prawda jest taka, że każdy minerał posiada dość intensywne (w zależności od jego rodzaju) POLE ENERGETYCZNE. Pola te łącząc się ze sobą, tworzą wspólne pole energetyczne naszej planety.

Jeśli zaś chodzi o nas - ludzi, to minerały i kamienie szlachetne mają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Są zbyt długo niedocenianym darem od Ziemi. Posiadają wręcz błogosławienny wpływ na nasze ciała energetyczne i czakry. Oddziałując w subtelnych wymiarach, regulują pracę czakr, oczyszczają kanały z energetycznych blokad. W ten sposób pomagają nam korzystać z całego naszego potencjału energetycznego.

Skutkiem takich oddziaływań jest wyraźnie odczuwalny przez nas wzrost poziomu energii życiowej. Daje to skuteczną ochronę przed chorobami i radośnie nastraja do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Wzrasta również nasz intelektualny potencjał.

Kiedy nasz własny system energetyczny zaczyna załamywać się pod naporem stresu, prosty, lecz potężny rezonans kamieni może pomóc oczyścić i wzmocnić osobisty, harmonijny wzorzec zdrowia. Wprowadzenie elementu porządku do obszaru chaosu i bezładu zawsze prowadzi do zwiększenia ogólnego stopnia uporządkowania.

Nowe kamienie należy przed użyciem oczyścić. Usuwa się w ten sposób niepożądane energie i przywraca pierwotną dziewiczość. Trzymaj kamień w strumieniu bieżącej wody, a potem połóż go na słońcu do wyschnięcia.

Produkty 1 do 24 z 67

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 24 z 67

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3