Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Ho’oponopono jako duchowa droga pozytywnego myślenia sprawi, że Twoje życie będzie uporządkowane na wszystkich poziomach i we wszelkich aspektach, a Ty staniesz się prawdziwie spełnioną i szczęśliwą osobą.
Ilość w magazynie: 2 szt.

Produkt dostępny

Normalna cena: 29,90 zł

(Oszczędzasz 10%)

Cena promocyjna 26,91 zł

Wysyłamy w ciągu: 24h    Nośnik: Druk
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

Oto druga już książka Krystyny Kwiecinski. Po tym jak w pierwszej publikacji autorka wprowadziła czytelników w podstawy i zasady duchowej nauki Ho’oponopono, tym razem prezentuje praktyczne jej zastosowanie.

Ho’oponopono jako duchowa droga pozytywnego myślenia sprawi, że Twoje życie będzie uporządkowane na wszystkich poziomach i we wszelkich aspektach, a Ty staniesz się prawdziwie spełnioną i szczęśliwą osobą.

Ta metoda uzdrawiania duchowego usuwa także negatywne energie, których miejsce zajmuje bezwarunkowa miłość. W książce znajduje się wiele przykładowych oczyszczających modlitw miłości, które można wykorzystać w różnych życiowych sytuacjach. Można stosować je w uzdrawianiu ciała fizycznego, duchowego i mentalnego, do rozwiązywania problemów rodzinnych, konfliktów grupowych czy kryzysów partnerskich.

Dzięki praktycznemu zastosowaniu wizualizacji i modlitw zawartych w książce, dowiesz się jak:

    Tworzyć pozytywne życie i świadomie kierować swoim przeznaczeniem;
    Znaleźć sens własnego życia i dostrzegać swoją indywidualność;
    Utrzymać harmonię między poziomami świadomości a wewnętrznym dzieckiem;
    Pokonywać problem, usuwać blokady, pozbyć się fobii, poczucia winy i negatywne myśli, walczyć z własnymi błędami i słabościami.
 

Ho’oponopono to Twoja droga do prawdziwego szczęścia!


Fragment książki

Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają komfort życia człowieka na wszystkich poziomach bycia, czyli na poziomie fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Huna wskazuje możliwości, jakimi można poprawić stan harmonii na wszystkich poziomach. W filozofii tej można znaleźć przykłady odbudowy energii życiowej. Huna dowodzi też, że każdy człowiek jest wartościową, unikalną istotą, indywidualnym planem na życie będącym w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata. Huna dowodzi również, że każdy człowiek, jako duchowa istota z ludzką identyfikacją, posiada możliwość bezpośredniej komunikacji z boskością poprzez nadświadomość. Dlatego do rozmów z boskością nie są potrzebne świątynie ani pośrednicy. Według Hunów, Bóg jest bezgraniczną, bezwarunkową miłością, która nie ocenia, nie karze, nie krytykuje, tylko kocha. Huna wskazuje również, jak w praktyce aktywnie przeprowadzić naprawę harmonii energetycznej, poprawić standard życia, nauczyć się, w jaki sposób „obchodzić” się z samym sobą i tworzyć harmonijne otoczenie. Motto Huny:

„Pomóż ludziom, by sami sobie pomogli” .

Właśnie w obecnych czasach, epoce kryzysu i upadku tradycji rodzinnych, braku utrzymywania kontaktów z dużą rodziną (haw. OHANA), ważne jest stosowanie metody Ho’oponopono. Proponuje ona podstawowe możliwości przywrócenia harmonii w sferach zakłóceń sensu życia.

Coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, jest rozczarowanych tradycyjną organizacją życia społecznego, np.: kościołem, rządem, systemem politycznym i społecznym. Natomiast wielu tęskni za przekonującymi ideałami, przykładami i wzorami. Dlatego też, tak dużo ludzi szuka kontaktu z różnego rodzaju sektami, „ciemnymi” organizacjami, grupami duchowymi innymi niż tradycyjny kościół, naukami uzdrawiania duchowego itp. Ho’oponopono jest łatwe, logiczne, nie należy do filozofii dogmatycznej. Wiele mądrości pochodzących z tej filozofii jest jak najbardziej wciąż aktualne i ma zastosowanie w dzisiejszej nauce, szczególnie w fizyce kwantowej. W poszukiwaniu prawdy, metod uzdrowienia, mądrości, która nie jest wynikiem wiary religijnej, Ho’oponopono jest całkiem dobrą alternatywą. Stosując metodę Ho’oponopono, realnością staje się pójście świetlaną drogą do własnego wnętrza w towarzystwie boskiej świadomości. Wszelkiego rodzaju losowe zdarzenia, problemy, życiowe kryzysy, lęki egzystencjalne, choroby są narzędziami pomagającymi w ciągłym rozwoju duchowym, zaplanowanym na to wcielenie.

[fragment książki, strony 51-52]

 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki: "Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa"

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Autor / producent Kwiecinski Krystyna
Ilość stron 200
Oprawa miękka
Rok wydania 2014
ISBN 978-83-62476-67-1
EAN 9788362476671
Wydawnictwo Illuminatio
Kod SKU 9788362476671

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.