Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Harmonic Beauty

Oceń ten produkt jako pierwszy

"Spectral Nature" bazuje na albumie "Cranes Temple", skąd wyłowione zostały niespotykane dotąd cuda natury. Zastosowanie - po prostu posłuchaj i wybierz, do czego to może pasować; wybór opcji jest całkiem spory: od medytacji, kontemplacji i OBE - po koncentrację, pobudzenie i ożywienie.

Posłuchaj próbki audio

Ilość w magazynie: 50 szt.

Produkt dostępny

Normalna cena: 30,00 zł

(Oszczędzasz 30%)

Cena promocyjna 21,00 zł

Wysyłamy w ciągu: 24h    Nośnik: CD
Sprzedaż w sklepie BINAURAL została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

HARMONIC BEAUTY - SPECTRAL NATURE
(Harmoniczne Piekno - Spektralna Natura), 2013

"Spectral Nature" bazuje na albumie "Cranes Temple", skąd wyłowione zostały niespotykane dotąd cuda natury. Zastosowanie - po prostu posłuchaj i wybierz, do czego to może pasować; wybór opcji jest całkiem spory: od medytacji, kontemplacji i OBE - po koncentrację, pobudzenie i ożywienie. Esencją utworu - jest estetyka dźwięku, więc może po prostu spędź miło ten czas? Nagranie oparte jest na technologii wykorzystanej w Stroicielu i serii VibeTouch. Dedykowane filtry rezonansowe doczekały się oficjalnego, autorskiego oprogramowania, dzięki czemu proces wyszukiwania wzorców wibracyjnych uległ znacznemu uproszczeniu.

W dyskografii Explorers, ten album należy do serii profesjonalnej, zatytułowanej "Fala 2 - Odkrycia".

    ŚCIEŻKI:

        01. Harmonic Beauty - Spectral Nature (30'08")

BIO:Soundworker, trener (prowadzący warsztaty w zakresie rozwoju osobistego i eksploracji), autor, programista i developer narzędzi neuroakustycznych oraz psychopercepcyjnych, ekspert w dziedzinach takich jak badania nad świadomością, techniki typu brain entrainment i terapia dźwiękiem; innymi słowy pełnoetatowy Odkrywca, tak jak Bob Monroe, i inni podobni mu pionierzy. Pracuje z gongami, misami grającymi, śpiewem alikwotowym (overtone singing), szumem oraz brzmieniami i algorytmami przetwarzanymi przez komputer. Naprawdę wie jak zbudować dobrą i skuteczną przestrzeń dźwiękową. Jego odkrycia obejmują szereg nowinek neuroakustycznych, znanych jako "Świadomy Dźwięk", "Nabra-Sync", "Stroiciel APR", "Phasing&MTT", EOPI, plus prace badawcze nad misami dźwiękowymi (jak np. VibeTouch) i holoakustyką stosowaną. Jeśli sądzisz że znasz już wszystko - wypróbuj jeszcze to. Starannie zaprojektowane i niezwykle silne krajobrazy - są skuteczne w wielu zastosowaniach związanych ze świadomością; praca z emocjami i z ciałem, kontemplacja i medytacja, relaks i sen, masaż i praca z energią, ale także podróże poza ciałem, świadome śnienie czy wizualizacja - to tylko przykłady - sedno tkwi w zakresie wyłaniających się doświadczeń i w ich jakości. Zapytany o to, czy ta muzyka w jakiś sposób zmienia, odpowiada - "mimo że nie masz żadnych ograniczeń, poza tymi które na siebie nakładasz - jedynie Ty możesz zmienić siebie, i nikt inny. A to są tylko narzędzia dla Ciebie, aby uczynić Twoje zmiany łatwiejszymi. Więc przede wszystkim - po prostu baw się dobrze."

UNIWERSALNA NOTATKA BHP: ze względu na charakterystykę brzmień i przestrzeni dźwiękowych, zawierających naturalne pulsacje i wibracje, nagranie może wykazywać właściwości silnie stymulujące. Dlatego też proponujemy przestrzeganie zasad podobnych jak w przypadku nagrań psychoaktywnych (np. zawierających dudnienia różnicowe). Ogólnie wskazania te mówią o środkach ostrożności i konsultacji z lekarzem przy niektórych formach epilepsji, niektórych schorzeniach psychicznych, w przypadku ciąży i w innych sytuacjach budzących wątpliwości. Produkt jako nagranie dźwiękowe, mimo iż może zostać użyty jako narzędzie terapeutyczne, sam w sobie jest wyrazem ekspresji artystycznej i w taki sposób należy go traktować; autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z użytkowania. Pamiętaj również, że takie nagrania mogą być użyte w jako znakomity dodatek wspierający rekonwalescencję lub jako element wspomagający przy łagodzeniu rozmaitych skutków i trudności związanych z powrotem do optymalnej kondycji zdrowotnej. Niemniej zachowaj zdrowy rozsądek. Nagrania tego typu nie zastąpią właściwej diagnozy lekarskiej ani odpowiedniego postępowania medycznego i nie należy ich stosować jako zamiennika w tym względzie.

z pozdrowieniami od P.,
J.K.Chris, planetaziemia.net

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Autor / producent Christopher Jaros
Liczba płyt CD 1
Liczba utworów 1
Czas płyt(y) ok. 30 min
Zawiera lektora Nie
Wymagane używanie słuchawek Tak
Wydawnictwo Binaural
Kod SKU JAR HB
Instrukcja / opis dołączona do płyty
Opakowanie Slim CD Double-sided cover zobacz

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Relax... Take It Easy

Relax... Take It Easy

Normalna cena: 30,00 zł

(Oszczędzasz 30%)

Cena promocyjna 21,00 zł

Relax 2.0 - Najpiękniejsza muzyka 2013

Relax 2.0 - Najpiękniejsza muzyka 2013

Normalna cena: 30,00 zł

(Oszczędzasz 30%)

Cena promocyjna 21,00 zł