Tel. 536 751 921 (Pn-Pt 08:00 - 16:00)

Witaj w naszym sklepie.

Wydawnictwo i sklep ezoteryczny od 2008 roku.

Aronit Water Energy A4

Oceń ten produkt jako pierwszy

Aronit Water Energy - nowoczesny odpromiennik do wody w postaci podkładki pod naczynie z wodą: butelkę, dzbanek, szklankę, kanister. Odpromiennik jest jednocześnie doskonałym jonizatorem wody oraz emiterem leczniczego światła.

Produkt niedostępny

190,00 zł
Wysyłamy w ciągu: 24h (DARMOWA DOSTAWA)   

Odbiór osobisty w sklepie
67-300 Szprotawa
Kopernika 13

Zamówienie telefoniczne
Zadzwoń do nas:
Tel. 536 751 921

Opis produktu

Szczegóły

DARMOWA WYSYŁKA!

Aronit Water Energy - nowoczesny odpromiennik do wody w postaci podkładki pod naczynie z wodą: butelkę, dzbanek, szklankę, kanister.  Odpromiennik jest jednocześnie doskonałym  jonizatorem wody oraz emiterem leczniczego światła.

Format A4
*Podkładki są sporządzone w formacie A5  i  A4. Jednak okazuje się, że większa powierzchnia podkładki A4 jest znacznie skuteczniejsza i pozwala umieszczać na niej większe naczynia z pożywieniem jak i pojemniki wody do picia. Dlatego zalecamy format A4.

Od wielu lat naukowcy zastanawiali się z jakiego powodu niektóre źródła na Ziemi mają własności uzdrawiające i czym one różnią się od powszechnie spotykanych wód, z których korzystamy. Dotąd nie zwracano uwagi na coś takiego jak potencjał redox w wodzie do picia. Wskaźnik redox (ORP) jest to międzynarodowa nazwa reakcji utleniająco-regeneracyjnej dla płynów, wyrażona w mV (miliwoltach) mierzona miernikiem ORP. Im niższy wskaźnik REDOX od + 200 mV do -600, czy -900 mV tym większe własności regenerujące. Im wyższy wskaźnik REDOX, czyli od + 200 mV do +400, czy też +600 mV, tym płyny są bardziej utlenione i szkodliwe dla zdrowia. Potencjał redox to informacja, jakie zdolności posiada substancja do oddawania i przyjmowania elektronów, a zatem na ile będzie ona w stanie zaspokoić żądania wolnych rodników. Poddana reakcji redox (redukcji tlenu) woda nasycona zostaje aktywnym wodorem. Efekt ? My zyskujemy skuteczne antidotum, zaś wolne rodniki tracą wszelką nadzieję na przetrwanie. Aktywny wodór to doskonały i bezlitosny antyutleniacz.

Rzadko możemy spotkać wodę, która nie jest utleniona, a więc posiada redox poniżej 200 mV. Wody butelkowe, tak popularne w ostatnich czasach, poza wyjątkami są wodami mocno utlenionymi. Nawet jeżeli posiadają one dopuszczalny potencjał redox przy źródle, to w procesie butelkowania i magazynowania utleniają się i w rezultacie stają się szkodliwe dla zdrowia. Nie ma znaczenia jakiej firmy butelkowaną wodę pijesz - każda jest utleniaczem i źródłem wolnych rodników! Wolne rodniki to największy wróg twojego zdrowia! To one powodują stres oksydacyjny, degenerują twoje komórki i sprawiają, że szybciej się starzejesz! Jak twierdzą naukowcy, one są również powodem ogromnej większości chorób na które cierpi ludzkość! Wolne rodniki są promotorami RAKA!

Popatrz na zardzewiałe żelazo - to jest właśnie oksydacja! Powąchaj zjełczałe masło, spójrz na sczerniałego banana, gnijące jabłko albo na twarz 80-cio letniego człowieka - to jest właśnie oksydacja! To samo dzieje się w Twoim organizmie! Pijąc wodę nie zastanawiasz się nad jej właściwościami utleniającymi, nikt bowiem nie podaje informacji o potencjale oksydo-redukcyjnym wody! Bogata w minerały woda też jest utleniaczem!!!

Aronit Water Energy  to specjalnie skonstruowany odpromiennik zawierający rzadkie minerały i substancje energetyzujące oraz jonizujące wodę a także pożywienie (owoce i warzywa).  Odpromiennik  jonizuje, poprawia przemianę materii, poprawia smak wody i służy rewitalizacji naszego ciała. Jakość wody ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, ponieważ nasze ciała składają się z wody w 70-80%. To samo dotyczy naszego mózgu. Obecnie woda jest nie tylko zanieczyszczona, ale jej wskaźnik ORP (wskaźnik REDOX) jest w większości przypadków negatywny czyli powyżej + …(mV)

Właściwości wody najlepiej można zmierzyć przy pomocy mierników ORP i ph oraz radiestezyjnie.

Aronit Water Energy
podkładka pod naczynia z wodą oraz pożywienie bogate w wodę: takie jak owoce i warzywa – zmieni smak Twojego życia. Aronit jest wskazany, jeśli masz podejrzenie, że twoja woda posiada negatywne wskaźniki przydatności. Jeśli masz:

  • przewlekłe infekcje,
  • depresje i negatywne, destrukcyjne myśli problemy ze snem i zasypianiem
  • chroniczne zmęczenie i stres,
  • bóle głowy, wszystkie choroby wiążące się z osłabieniem odporności organizmu

to oznacza, że potrzebujesz Aronit Water Energy. Wystarczy, że umieścisz naczynie z wodą lub pożywienie na podkładce na kilka godzin a nastąpi zmiana, której oczekujesz.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kod SKU aronit-water-energy-a4

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub załóż konto.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.